Kadra przedszkola

Paweł – Dyrektor Przedszkola, nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Swoją wiedzę do organizacji, planowania i zarządzania zdobył na Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki oraz partnerskiej École supérieure internationale de commerce w Metz a do pracy z dziećmi na Uczelni w Łodzi na kierunku pedagogika o specjalności wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Ukończył także Wyższą Szkołę Zarządzania we Wrocławiu oraz podyplomowo studia na kierunku organizacja i zarządzanie oświatą.

Pan Dyrektor dba o rozwój i potrzeby dzieci stwarzając im odpowiednie warunki do zabawy i nauki. W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Współpracuje z nauczycielami i rodzicami w obszarze zgłaszanych potrzeb i problemów, szukając alternatywnych sposobów postępowania i wychodzenia z trudnych sytuacji. W kontaktach z rodzicami kieruje się zdobytą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, do każdego problemu podchodzi indywidualnie.

Dorota – Zastępca Dyrektora, nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego na kierunku edukacja wczesnoszkolna z językiem polskim. Od lat realizuje swoją największą pasję – pracę z dziećmi. Za główny cel stawia sobie jak najdokładniejsze poznanie dziecka, aby zapewnić mu jak najlepszy rozwój na każdej płaszczyźnie. Uśmiech dziecka i zadowolenie rodziców jest dla niej największą satysfakcją.

Zajęcia prowadzi w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

Antonina – Zastępca Dyrektora, nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Legitymuje się uniwersyteckim dyplomem magistra na kierunku pedagogika o specjalności wychowanie przedszkolne. Posiada kwalifikacje do wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej oraz do zarządzania oświatą.

Dodatkowo Pani Antonina jest ekspertem z listy Ministerstwa Edukacji Narodowej ds. awansu zawodowego oraz byłym, starszym wizytatorem Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty.

Warto zaznaczyć, iż Pani Dyrektor posiada doświadczenie w pracy nauczyciela przedszkola, kilkuletnie na stanowisku dyrektora placówki przedszkolnej oraz kilkunastoletnie w sprawowaniu nadzoru pedagogicznego w administracji państwowej.

Marzena – nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie, ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo–wychowawcza i terapia pedagogiczna oraz studia magisterskie na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w szkole podstawowej.

Pani Marzena ciągle podnosi swoje kwalifikacje – kończąc chociażby studia podyplomowe na kierunku oligofrenopedagogika.

Jej największą pasją jest praca z dziećmi. Stawia na kreatywność i jak najlepszy rozwój dziecka.

Małgorzata – nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Ukończyła studia na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna a także jest absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku fizjoterapia.

Pani Małgorzata w pracy kieruję się miłością, szacunkiem, cierpliwością, ale także konsekwencją. Przez pogodne usposobienie i szczery uśmiech zdobywa malutkie serca. Codzienny kontakt z dziećmi jest dla niej źródłem satysfakcji i inspiracji. W swojej codziennej pracy stara się tworzyć domową atmosferę, aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo.

Katarzyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Ukończyła studia na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Legitymuje się również dyplomem Politechniki Wrocławskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka.

W pracy z dziećmi stara się rozpoznawać indywidualne potrzeby każdego przedszkolaka, aby jak najlepiej rozwijać jego talenty. Lubi rysować i tworzyć z dziećmi kreatywne prace. Uważa, że nauka jest przyjemna i skuteczna, kiedy idzie w parze z zabawą i przyjazną atmosferą. Ważne jest dla niej, aby dzieci czuły się bezpiecznie i z radością przychodziły do przedszkola.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Olga – nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika o specjalności wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z opieką nad dzieckiem oraz studia magisterskie poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne. Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w pracy w żłobku.

Pani Olga łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi, jestem osobą radosną, zawsze uśmiechniętą, wyrozumiałą oraz cierpliwą. W codziennej pracy stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka.

Natalia – nauczyciel

Cytując Marka Twain’a „dwa największe dni w Twoim życiu to dzień, w którym się urodziłeś i dzień, w którym odkryłeś po co”. Jest zdania, że mam to szczęście, ponieważ dość szybko odkryła swoje powołanie. Idąc za głosem serca i studiując na Uniwersytecie Wrocławskim, miała możliwość zdobycia cennej wiedzy teoretycznej z zakresu pedagogiki. Będąc studentką aktywnie angażowała się jako wolontariuszka w świetlicy środowiskowej. Praca z dziećmi daję jej ogromną satysfakcję. Do każdego dziecka podchodzi indywidualnie, stara się dostrzec, to co w nim najlepsze i mobilizować do dalszej nauki poprzez zabawę. Doskonale wie jak ważne jest dzieciństwo, które kształtuje dorosłe życie, dlatego jej celem jest to, aby dziecko miało jak najlepsze wspomnienia z przedszkola. Śmiech dziecka natomiast jest dla niej największą zapłatą.

Barbara – logopeda

Absolwentka pedagogiki opiekuńczej z terapią oraz logopedii. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć logopedycznych dla dzieci w żłobkach i przedszkolach na terenie Wrocławia. Jest także pracownikiem niepublicznej poradni psychologiczno–pedagogicznej, gdzie prowadzi zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Małgorzata – psycholog

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Z wykształcenia psycholog, z doświadczenia psycholog dziecięcy. Od 10 lat pracuje z dziećmi i rodzicami. Prowadzi zajęcia indywidualne, grupowe oraz warsztaty psychoedukacyjne. Specjalizuje się w nurcie poznawczo-behawioralnym i skoncentrowanym na rozwiązaniach. Doświadczenia zawodowe zdobywała w szkołach podstawowych, przedszkolach oraz w poradni zdrowia psychicznego. Posiada kwalifikacje do prowadzenia terapii pedagogicznej.

Hanna – nauczyciel języka angielskiego

Luba – pomoc techniczna