Kadra przedszkola

Paweł – Dyrektor Przedszkola, nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Swoją wiedzę do organizacji, planowania i zarządzania zdobył na Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki oraz partnerskiej École supérieure internationale de commerce w Metz a do pracy z dziećmi na Uczelni w Łodzi na kierunku pedagogika o specjalności wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Ukończył także Wyższą Szkołę Zarządzania we Wrocławiu oraz podyplomowo studia na kierunku organizacja i zarządzanie oświatą.

Pan Dyrektor dba o rozwój i potrzeby dzieci stwarzając im odpowiednie warunki do zabawy i nauki. W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Współpracuje z nauczycielami i rodzicami w obszarze zgłaszanych potrzeb i problemów, szukając alternatywnych sposobów postępowania i wychodzenia z trudnych sytuacji. W kontaktach z rodzicami kieruje się zdobytą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, do każdego problemu podchodzi indywidualnie.

Dorota – Zastępca Dyrektora, nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego na kierunku edukacja wczesnoszkolna z językiem polskim. Od lat realizuje swoją największą pasję – pracę z dziećmi. Za główny cel stawia sobie jak najdokładniejsze poznanie dziecka, aby zapewnić mu jak najlepszy rozwój na każdej płaszczyźnie. Uśmiech dziecka i zadowolenie rodziców jest dla niej największą satysfakcją.

Zajęcia prowadzi w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

Marzena – nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie, ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo–wychowawcza i terapia pedagogiczna oraz studia magisterskie na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w szkole podstawowej.

Pani Marzena ciągle podnosi swoje kwalifikacje – kończąc chociażby studia podyplomowe na kierunku oligofrenopedagogika.

Jej największą pasją jest praca z dziećmi. Stawia na kreatywność i jak najlepszy rozwój dziecka.

Małgorzata – nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Ukończyła studia na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna a także jest absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku fizjoterapia.

Pani Małgorzata w pracy kieruję się miłością, szacunkiem, cierpliwością, ale także konsekwencją. Przez pogodne usposobienie i szczery uśmiech zdobywa malutkie serca. Codzienny kontakt z dziećmi jest dla niej źródłem satysfakcji i inspiracji. W swojej codziennej pracy stara się tworzyć domową atmosferę, aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo.

Katarzyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Ukończyła studia na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Legitymuje się również dyplomem Politechniki Wrocławskiej na kierunku architektura i urbanistyka.

W pracy z dziećmi stara się rozpoznawać indywidualne potrzeby każdego przedszkolaka, aby jak najlepiej rozwijać jego talenty. Lubi rysować i tworzyć z dziećmi kreatywne prace. Uważa, że nauka jest przyjemna i skuteczna, kiedy idzie w parze z zabawą i przyjazną atmosferą. Ważne jest dla niej, aby dzieci czuły się bezpiecznie i z radością przychodziły do przedszkola.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Olga – nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika o specjalności wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z opieką nad dzieckiem oraz studia magisterskie poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne. Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w pracy w żłobku.

Pani Olga łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi, jestem osobą radosną, zawsze uśmiechniętą, wyrozumiałą oraz cierpliwą. W codziennej pracy stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka.

Aleksandra – nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z socjoterapią oraz magisterskie na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Doświadczenie do pracy z dziećmi zdobyła w przedszkolu publicznym.

Pani Aleksandra jest bardzo wyrozumiałą i empatyczną osobą. Zwraca szczególną uwagę na rozwój emocjonalny dzieci. W pracy ważne dla niej jest, aby stworzyć z dziećmi relację opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Barbara – logopeda

Absolwentka pedagogiki opiekuńczej z terapią oraz logopedii. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć logopedycznych dla dzieci w żłobkach i przedszkolach na terenie Wrocławia. Jest także pracownikiem niepublicznej poradni psychologiczno–pedagogicznej, gdzie prowadzi zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Karolina – psycholog

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim w ramach ścieżki klinicznej i wychowawczej dzieci i młodzieży. Zrealizowała również dwa kierunki w ramach studiów podyplomowych a także szkolenia i kursy z zakresu pedagogiki i psychologii. W pracy z dziećmi ceni sobie atmosferę przyjaźni i akceptacji. Dba o to, aby dzieci rozumiały zarówno swoje, jak i cudze emocje, były aktywnymi uczestnikami świata społecznego, rozwijały motywację oraz wysoką i adekwatną samoocenę.

Paulina – nauczyciel języka angielskiego

Zaangażowanie, kreatywność i pasja – to sprawia, że dzieci z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia. Ukończyła studia na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z metodyką nauczania języka angielskiego, posiada także certyfikat Cambridge ESOL. Swoje ponad 10-letnie doświadczenie zdobywała pracując w żłobkach, przedszkolach, szkole i instytucjach prywatnych oraz państwowych. Praca z dziećmi to dla niej prawdziwa przyjemność i przygoda.

Luba – pomoc techniczna